Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Sebamed Sun Care Spf 50+ 75 ml Çok Yönlü Güneş Kremi

111,90 TL
149,90 TL
%25 İNDİRİM
Stok Kodu 75
Marka Sebamed
Ürün Açıklaması

SEBAMED SUN CARE SPF28 GÜNEŞ KREMİ 75 ML

 
Güneşten Tam Koruyucu ve Bakım Kremi.

 

Ultra koruyucu ve bloke edici krem cildi güneşin zararlarına ve yaşlanmaya karşı korur. Çok hassas ve güneşe dayanıksız ciltler içindir. Avena strigosa nemlendirici kompleksi, bünyesindeki depo efekti ile derinin elastikiyetini korumak için, 24 saat boyunca yoğun nemlilik sağlar. 6 saate kadar suya ve tere dayanıklıdır. Özellikle yüz, eller ve vücudun kuruyan bölümlerinin koruması için kullanılabilir, makyaj ile birlikte kullanılır. Yüksek etkili UVA/UVB filtre sistemiyle kombine olan mikro-pigmentler, güneş ışınlarının oluşturduğu zararları ve deride oluşan tahrişleri engeller. Güneş etkisiyle oluşan pigmentasyona, lekelere ve erken yaşlanma belirtilerine karşı etkilidir. Yenilenen provitamin B5 ve E vitamini ile yaşlanmaya karşı hücre koruması sağlar. Kolayca uygulanabilir, yağsızdır, beyazlatıcı etkisi yoktur. Şehir yaşamında, sporda ve plajda kullanılabilir. Kuma karşı dayanıklıdır. Kokusuz ve alkolsüzdür. pH5,5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını kuvvetlendirir, cildi pürüzsüz yapar.

 

KULLANIM ALANLARI: Çok hassas ciltlerde, güneşe ilk defa çıkanlarda, açık renk gözlü, açık renk saçlı, çilli, cilt üzerinde lekeleri olanlarda, bebek ve çocuklarda , çok uzun süreli güneş banyolarında kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önce sürülmeli ve güneşte kalış süresine göre 2-3 saatte bir tekrarlanmalıdır.

 

ETKİSİ: UVA ve UVB ışınlarına karşı çok etkin bir koruma sağlar. İçerdiği E vitamini sayesinde, cilt hücrelerini korur ve cildin erken yaşlanmasına engel olur. Cildi nemlendirerek ve koruyarak kurumasını önler. Çil ve lekelerin önlenebilmesi için sürekli kullanılmalıdır.

 

ÖZELLİKLERİ: pH 5,5 değeri, cildin koruyucu asit mantosunu destekler ve güçlendirir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Suya dayanıklıdır. Kanserojen hiçbir madde içermez. Güneş koruyucu faktörü (SPF) , COLIPA metoduna göre hesaplanmıştır.

 

AMBALAJ ŞEKLİ: 75ml

 

Güneş ışınları bir süre sonra vücut yüzeyinde çeşitli sağlık problemlerine neden olmaktadır. UVA ve UVB ışınlarına karşı bir koruyucu bakım ürünü kullanılmadığı takdirde, cilt kanserine varan birçok sorun ortaya çıkabilmektedir. Diğer Sebamed ürünleri gibi geniş bir koruma imkanı sağlayan; Sebamed Sun Krem SPF28 Güneş Kremi 75ml cildin koruyucu asit mantosunu geliştirerek daha güçlü bir yapıya sahip olmasını sağlar. Kanserojen hiçbir madde içermeyen ve suya karşı dayanıklı olan bu ürün; dermatolojik olarak test edilmiştir. Yapısında bulunan E vitamini sayesinde, cilt hücrelerini korumaya yardımcı olarak, cildin erken yaşlanmasının önüne geçer. Dengeli bir şekilde cildi nemlendirerek, kurumayı önler. Çil ve lekelerin önlenebilmesi için sürekli kullanılmalıdır. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce kullanılması gereken bu ürün ayrıca güneş altında kalınan süreye bağlı olarak 2-3 saatte bir tekrarlanmalıdır.
Yorumlar
Yorum Yap