Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Rosense Temizleme Köpüğü 200 ml

101,48 TL
Stok Kodu 2199
Barkod 8693347001698
Marka Rosense
Ürün Açıklaması

ÜRÜN AÇIKLAMASI;

 

Sabun içermeyen özel formül,

Gül özü ve proteinler, Antioksidan özellikli Köpük formülü ile kolay kullanımı ile cildinizi ve makyajınızı kolayca temizler. Karma ve Yağlı cilt tipleri için uygundur.

NOT: Göz çevresi çok daha hassas olduğu için tüm yıkama ürünleri göz çevresi hariç  kullanılması önerilir.

KULLANIMI: Yeterli miktarda köpüğü kuru pamuğa sıkın ve ısak yüze(göz hariç) dairesel hareketlerle uygulayarak cildinizi silin. Ardından su ile bolca durulayın. Elle de uygulanabilir, ancak pamukla daha hijyenik ve derinlemesine bir temizlik sağlanır. Bu nedenle akşam pamukla uygulayınız.  Sabah akşam günde 2 kez…tonik uyguladıktan sonra cilt tipinize göre karma cilt veya yağlı cilt için nemlendirici yüz kremi ve göz kremi uygulanır.

YAĞLI CİLT: Akneli ciltlerde sadece aktif aknelerin (sivilcelerin) üzerine elinizle biraz köpük değdirin 5 dakika bekletip daha sonra yüzünüze (göz) hariç uygulayıp bolca durulayın. Böylece akneleriniz daha erken düzelir. akneli ciltlerde tek kullanımlık havlu kağıtla tampon yaparak kurulayınız. daha hijyenik ve aknelerin yayılması engellenmiş olur. sabah akşam günde 2 kez…

KARMA CİLT: Sabah akşam günde 2 kez.. T bölgesi(alın, burun,çene) yağlı, yanak bölgesi kuru ise sabah sadece T bölgesi pamukla alınarak durulanabilir. Cildin yağ ve ne oranına göre sabahki uygulamalar 1 gün araylada yapılabilir. Yanak kısmındaki kuruluğu gidermek için temizleme sütü ile silinerek cilt dengelenebilir.

KURU CİLT: Haftada 3-4 kez uygulayabilir.

NOT: Yıkamadan temizlik olmaz diye hisseden kuru ciltler, köpüğü elle uygulayıp duruladıktan sonra ,temizleme sütü ile cildinizi siliniz.

NOT: Silerek kurulamak yerine, tampon yaparak kurulayınız

 

 

Yorumlar
Yorum Yap