Çağrı Merkezi: 0 850 304 45 68

Nivea Q10 Power Kırışıklık Karşıtı Gece Kremi 50 ml+ Gündüz Kremi 50 Ml

89,90 TL
119,90 TL
%25 İNDİRİM
Stok Kodu 996
Barkod 4005900640669
Marka Nivea
Ürün Açıklaması

Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi ;

• Nivea Q10plus Kırışık Karşıtı Gündüz Bakım Kremi, kırışıklarla etkili bir şekilde mücadele ederek kırışık görünümünü azaltır ve yenilerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
• SPF 15 Güneş Koruma Faktörü ile cildi güneşe bağlı kırışık ve leke oluşumundan korumaya yardımcı olur.
• Cilde yoğun nemlendirme sağlar.
• Daha canlı ve genç bir cilt görünümünü destekler.
• Q10 ve Kreatin cildin doğal yapısında bulunan güçlü aktif içeriklerdir. Yaş ilerledikçe ciltteki seviyeleri azalır ve cilt daha az enerji üretir. Bu durum sonucunda kırışık ve diğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Bakım Serisi, cildin doğal aktifleri Q10 ve Kreatin içeren güçlü formülleriyle cilt ile uyum içerisinde kırışıklara karşı etkili bir şekilde çalışır.

Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Gece Bakım Kremi ;

"Q10 Ve Kreatin Cildin Doğal Yapısında Bulunan Güçlü Aktif İçeriklerdir. Yaş İlerledikçe Ciltteki Seviyeleri Azalır. Bunun Sonucunda Cilt, Erken Yaşlanmanın Ana Sebeplerinden Biri Olan Dış Etkenlere Daha Fazla Maruz Kalır. Nıvea Q10 Plus Serisi Cildin Doğal Aktif leri Q10 Ve Kreatin İçeren Güçlü Formülüyle Kırışıklara Karşı Etkili Bir Şekilde Savaşır.Nıvea® Q10 Plus Kırışık Karşıtı Gece Kremi Kırışıkların Görünümünü Gözle Görülür Derecede Azaltır Ve Cildin Nemlendirilmeye En Uygun Olduğu Zaman Olan Gece Boyunca Cildi Yeniler.Cildi Gece Boyunca Nemlendirir Tazeler Ve Yenilenmesini Destekler. Kırışıklarla Cildin Derinliklerinde Savaşır. Cildin Doğal Q10 Ve Kreatin Seviyesini Artırır. Daha Pürüzsüz, Daha Genç Görünen Bir Cilt!"

Yorumlar
Yorum Yap