Çağrı Merkezi: 0 850 304 45 68

Lexar Professional 128 GB 1667X SDXC Hafıza Kartı (250MB/S-90MB/S)

399,90 TL
480,00 TL
%17 İNDİRİM
Marka Lexar
Ürün Açıklaması

Yüksek hızlı performans - 250 MB / s'ye (1667x) varan bir aktarım hızı için UHS-II teknolojisini (U3) kullanır

DSLR kamera, sinema kalitesinde video kamera veya 3D kamera gibi yüksek kaliteli görüntüler ve çarpıcı uzunluklarda çarpıcı 1080p Full HD, 3D ve 4K video

Geniş kapasite seçenekleri, kartları değiştirmeden daha uzun çekim yapmanıza olanak sağlar

İş akışını önemli ölçüde hızlandırmak için karttan bilgisayara yüksek hızlı dosya aktarımı

UHS-I cihazlarıyla geriye dönük uyumlu.

Olağanüstü kalite ile profesyonel düzeyde performans

Lexar Professional 1667x SDXC UHS-II kartı, 250 MB / s'ye (1667x) varan bir aktarım hızı ile 1080p Full HD, 3D ve 4K video dahil olmak üzere yüksek kaliteli fotoğrafları hızlı bir şekilde yakalamanıza ve aktarmanıza olanak tanır. Bu kart, yüksek hızlı performans için UHS-II teknolojisini (UHS Speed Class 3 (U3)) kullanıyor. Bu, iş akışını baştan sona önemli ölçüde hızlandırır.

Yüksek kaliteli görüntüler ve 1080p Full-HD, 3D ve 4K video çekin

DSLR, sinema kalitesinde video kameralar veya 3D kamera kullanarak, yüksek kaliteli görüntüler ve çarpıcı 1080p Full-HD, 3D ve 4K video çekimi için mevcut en yeni fotoğraf ve video özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Yüksek kapasiteli seçeneklerle uzun video uzunluklarını yakalayın

Büyüyen HD, 3D ve 4K video özellikleriyle, güvenebileceğiniz yüksek performanslı kartlara ve kartları değiştirmeden daha uzun çekim yapmanıza olanak sağlayan yüksek kapasiteli seçeneklere ihtiyacınız var. Lexar Professional 1667x SDXC UHS-II kartı, UHS Speed Class 3 (U3) performansından yararlanarak ve geniş kapasite seçenekleri sunarak kolaylaştırır.

Önemli ölçüde hızlandırılmış iş akışı ile zaman kazanın

Lexar Professional 1667x SDXC UHS-II kartların yüksek performansı, iş akışınızı baştan sona önemli ölçüde hızlandırır; böylece zamandan tasarruf edebilir ve fotoğrafçılık işine geri dönebilirsiniz.

En yüksek UHS-I hızlarında geriye doğru uyumludur.

Çok yönlülük için, kartlar ayrıca UHS-I hız yeteneklerinin maksimum eşik değerlerine kadar performans gösteren UHS-I cihazlarıyla geriye doğru uyumludur. Kartlar ayrıca Sınıf 10 hızlarında performans gösteren eski UHS-I olmayan cihazlarla da çalışıyor.

Titizlikle test edildi.

Tüm Lexar ürün tasarımları, performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için Lex100 Kalite Laboratuarlarında, 1.100'den fazla dijital cihaza sahip tesislerde kapsamlı testlerden geçirilir.

 

Yorumlar
Yorum Yap