Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Fe Mixed Karışık 12'li Prezervatif

52,80 TL
Stok Kodu 3335
Barkod 8693203016552
Marka Fe
Ürün Açıklaması

Fe Mixed Karışık 12'li Prezervatif 

Marka Adı : Fe

Ürün Adı : Fe Mixed Karışık 12'li Prezervatif

Ürün Miktarı : 1 paket içinde 12 adet prezervatiftir.

Ürün Özellikleri : Ultra ince, geciktirici jel içeren, renk ve koku içerikli, tırtıklı çeşitleri ile size karışık bir paket hazırlanmıştır. Doğal latex kauçuktan tasarlanmış olan prezervatifler kayganlaştırıcı içerir ve rezervuar uçludur. Her biri ortalama 52mm çapındadır. Ürünlerin güvenlikleri elektronik testlerden geçirildikten sonra paketlenmiştir. 

Sonuç : Koruyuculuk sağlamaya yardımcı prezervatifler, farklı özellikleri ile gecelerinizi renklendirmeye yardım edebilir.

Kullanım Şekli : Cinsel ilişki öncesi erkek tarafından takılarak kullanılması gerekmektedir. Her ürün tek kullanımlıktır ve tam birleşme öncesi kullanılmalıdır.

İçerik : Doğal latex kauçuktur. 4 Farklı özellikte 12 adet prezervatif bulunmaktadır.

 

e prezervatif çeşitleri doğal latexten üretilmektedir. Esnekliği, kolay takılması, rezervuar uçlu olması ve kayganlaştırıcı içermesi tercihleriniz için önemlidir. Her bir ürün tek tek elektronik testten geçirilmiş ve sağlamlıkları onaylanmıştır. Karışık prezervatif çeşiti de farklı özellikteki prezervatif çeşitlerinden biridir.

Fe Mixed Karışık 12'li Prezervatif, 4 farklı özelliğe sahip prezervatif çeşidinden oluşmaktadır. Süper ince özellik de olan prezervatif gerçek dokunuş hissini en yakın hissetmenizi sağlamak için, geciktirici jel içerenler ilişkinin süresini uzatabilmenize yardımcı olmak için, renkli ve kokulu olan çeşidi de farklı aromaları ve renkleri ile gecenize farklı tatlar katmak için, tırtıklı özellik de olanlar da uyarıcı etki sağlayabilmek için yardımcı olabilir.

Siz de farklı zevkler, farklı tatlar hissederek korunmak isterseniz bu karışık paketi tercih edebilirsiniz.

Cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklar ve istenmeyen gebelik için hiçbir yöntemin %100 oranında koruyuculuk sağlayamadığı uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Ancak prezervatifler en etkili korunma yöntemlerinin başında gelmektedir. 

Yorumlar
Yorum Yap