Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Fe Classic 12'li Prezervatif

52,80 TL
Stok Kodu 3337
Barkod 8693203016545
Marka Fe
Ürün Açıklaması

Fe Classic 12'li Prezervatif

Marka Adı : Fe

Ürün Adı : Fe Classic 12'li Prezervatif

Ürün Miktarı : 1 paket içinde 12 adet prezervatif bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri : Doğal latex kauçuktan üretilmiş, classic özellikli prezervatiftir. 52 mm genişliğe sahiptir. Rezervuar uca sahip olan prezervatif, kayganlaştırıcı içermektedir. Elektronik testlerden geçirilerek güvenliği sağlanmıştır.

Sonuç : İstenmeyen gebelik ve cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklardan koruma sağlamaya yardımcı, classic özellikli prezervatiftir.

Kullanım Şekli : Cinsel ilişki sırasında, tam birleşme öncesinde erkek tarafından takılarak kullanılır ve her ürün sadece tek kullanımlıktır.

İçerik : Doğal latex kauçuktan üretilmiştir.

Sağlıklı bir cinsel ilişki tek eşlilik ile mümkün olabilir, diye açıklama yapan uzmanlar ilişkilerinizde istenmeyen gebeliklere karşı koruma sağlamaya, cinsel yolla bulaşabilen rahatsızlıklara karşı koruyuculuk sağlamaya yardımcı prezervatiflerin kullanımını önermektedirler.

Hiçbir ürün ya da koruma şekli %100 koruma sağlamaz, ancak en iyi koruma sağlamaya yardımcı ürünler prezervatiflerdir. Doğru şekilde kullanıldıklarında etkili bir koruma sağlamaya yardımcı olurlar.

Fe markası pek çok farklı özelliğe sahip prezervatif çeşidine sahiptir. 1987 Yılında kurulan Ataş firması tarafından üretilen Fe markası, her geçen gün gelişmekte ve insanların kişisel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır. Ayrıca farklı ürün çeşitleri de bulunan Fe diş bakımı için de ürün çeşitlerine sahiptir.

Fe Classic 12'li Prezervatif, rezervuar uçlu, kayganlaştırıcı içeren prezervatiftir. Doğal latex kauçuktan tasarlanmıştır, etkili koruyuculuğa sahip ürün, elektronik testlerden geçirildikten sonra sizlere sunulmaktadır.

Yorumlar
Yorum Yap