Çağrı Merkezi: 0 543 304 45 68

Alldermo Ayak-Topuk Bakım Kremi 60gr

80,40 TL
Stok Kodu 3007
Barkod 8681317200141
Marka Alldermo
Ürün Açıklaması

Alldermo Ayak-Topuk Bakım Kremi 60gr

 
Ürün Adı:
Alldermo Ayak-Topuk Bakım Kremi 60gr

Ürün Markası:
Alldermo

Ürün Boyutu:

60gr 

 
Özet Bilgi:

Alldermo Ayak bakım ve Topuk Çatlak Krem​i​
 

Ürünün Faydaları:

Alldermo Ayak bakım ve Topuk Çatlak Kremi;çay ağacı yağı,besleyici yağlar ve üre ile formülasyonu özel olarak geliştirilmiştir.Badem yağı,zeytin yağı,panthenol,allantoin, ve çinko oksit ile ayaktaki sertlik,kuruluk ve çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında; ayaklarda sertlik ,kuruluk çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Hava değişimi ,rutubet , uygun olmayan ayakkabı gibi dış etkenlerden cildin korunmasına yardımcı olur. Terleyen ayaklar,kuru cilt,her mevsimde sportif faaliyetlerin öncesinde ve sonrasında ,uzun süre ayakta kalmayı gerektiren durumlarda kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:
Kullanmadan önce ayaklarınızı ılık su ile yıkayıp kurulayın.Bir miktar kremi masaj yaparak uygulayın.Hergün kullanım için uygundur.:ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.
 

Ürün İçeriği :·
​• Besleyici yağlar(Çay ağacı YağıTTO, Badem yağı, Zeytin yağı) • Üreile formülasyonu özel olarak geliştirilmiştir. • Panthenol • Allontoin ve • Çinko Oksitile ayaktaki sertlik , kuruluk ve çatlak oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

 

Yorumlar
Yorum Yap